Realizacja projektów

Realizacje projektów it

Realizacja projektów IT - Przez cały okres  współpracujemy z klientami dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb klienta oraz szybko zmieniających się trendów i wymogów rynku internetowego
Klientom oprócz konkretnego rozwiązania oferujemy również ciągły rozwój zaprojektowanego projektu. 

realizacja projektów it

 1. Etap
  Rozpoznanie potrzeb klienta - przeprowadzamy konsultacje, aby uzyskać jak najwięcej istotnych informacji dotyczących projektu.
 2. Etap
  Analiza danych - analizujemy zebrane podczas konsultacji dane. Następnie przedstawiamy i proponujemy konkretne rozwiązania służąc swoją wiedzą i doświadczeniem - wspólnie ustalamy koncepcyjny wygląd projektu.
 3. Etap
  Ustalenie wspólnej wizji - Wraz z klientem ustalamy wspólną wizję projektu.
 4. Etap
  Produkcja - Przystępujemy do etapu produkcyjnego. Umożliwiamy kloientowi wgląd do postępu prac. Produkcję dzielimy na etapy tzw. milestone'y. Ułatwia to odbiór techniczny i funkcjonalny poszczególnych etapów produkcji.
 5. Etap
  Wdrożenie - Wdrożęnie projektu w efekcie którego Klient otrzymuje dokładnie to czego oczekiwał, w pełni funkcjonalne i skuteczne narzędzie biznesowe.

Na wdrożeniu jednak nigdy nie kończymy naszej współpracy. Kładziemy duży nacisk na współpracę z naszymi Klientami. Oprócz konkretnego rozwiązania oferujemy również ciągły rozwój zaprojektowanego narzędzia biznesowego, fachowe doradztwo oraz szereg usług dodatkowych. Na tym polega w naszej firmie Realizacja projektów 

 

Print this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Reddit